Басейн1
12 Серпня, 2020

Цього літа, у зв’язку з карантинними обмеженнями, вихованці Яхницької спеціальної школи-інтернату Лохвицького району не мали змоги відпочити у літньому таборі. Тому ПрАТ “ПРИРОДНІ РЕСУРСИ” відгукнулося на прохання адміністрації навчального закладу та придбало для дітей каркасний басейн. Тепер для них літо засяє яскравішими барвами!


Читати далі


5 Серпня, 2020

Група компаній GEO ALLIANCE підвела підсумки виробничої діяльності за перші 6 місяців 2020 року.


Читати далі


Hospital
17 Квітня, 2020

Зокрема, ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» перерахувало 350 тисяч гривень для Лохвицької районної лікарні. На ці кошти придбали апарат штучної вентиляції легень, без якого лікування хворих із ускладненнями від коронавірусу неможливе.


Читати далі


Превью_новость
3 Березня, 2020

Читати далі


Prewiev_2019
4 Лютого, 2020

Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» закінчила 2019 рік виконанням всіх запланованих показників.


Читати далі


utv
5 Серпня, 2019

Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» розпочала підготовку до буріння першої пошукової свердловини на Миролюбівській площі (Лозівський район, Харківська область)


Читати далі


рекультив1
28 Травня, 2019

Збереження навколишнього природного середовища під час профільних робіт – важливий аспект у роботі Групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС». Ми ставимося до цього питання надвідповідально та приділяємо йому значну увагу.


Читати далі


Mini
25 Квітня, 2019

Охорона праці – запорука успішного розвитку компанії та безпека життя та здоров’я працівників на виробництві. У газовидобувній галузі – це надважливий напрямок роботи. Саме тому «ГЕО АЛЬЯНС» приділяє питанням охорони праці одне із пріоритетних місць у своїй діяльності.


Читати далі