Безпека праці – наш пріоритет

8 Жовтня, 2020

Важливою складовою розвитку відповідального та успішного бізнесу є безпечна праця людей. Саме тому Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» постійно працює над тим, аби відповідати сучасним стандартам у цій сфері.

Номер 1 - Copy

Кожного року у Компанії проводяться тренінги з надання домедичної допомоги та навчання з протипожежної безпеки. І щоразу на таких заходах відпрацьовується різний сценарій. Як зазначає інженер з охорони праці та техніки безпеки Максим Грицай, співробітники «ГЕО АЛЬЯНСУ» самі активно пропонують для відпрацювання на практиці ту чи іншу теоретичну надзвичайну ситуацію.

  У вересні 2020 року «ГЕО АЛЬЯНС» провів тренінги з надання першої домедичної допомоги за міжнародною програмою Basic Life Support та гасіння осередку пожежі первинними засобами. Навчання складалось із теоретичної частини та практичних завдань, які учасники тренінгу успішно виконали.

«На тренінгу з надання першої домедичної допомоги було багато цікавого. Нам показували, як правильно надавати першу допомогу, коли людина без свідомості і без ознак дихання, як правильно накладати бандаж для того, аби зупинити кровотечу. Навчали, як правильно робити непрямий масаж серця, як застосовувати дефібрилятор» – розповів учасник заходу, інженер-енергетик Сергій Золотар.

«Для мене цей тренінг був дуже пізнавальним та корисним. На теоретичній частині ми розглядали реальні небезпечні ситуації, що дозволило краще засвоїти матеріал. Здобуті на тренінгах знання дуже додають впевненості, що у випадку необхідності я зможу правильно відреагувати та допомогти не лише собі, а й іншим» – поділилася своїми враженнями спеціаліст департаменту матеріально-технічного забезпечення Світлана Дегтярьова.

А днями на території Тимчасової замірно-сепараційної установки (ТЗСУ) Луценківського родовища, спільно з підрозділами МНС у Лохвицькому районі Полтавської області, відбулося навчання з гасіння умовної пожежі умовного бензовоза.

«На випадок пожежі на ТЗСУ, з числа працівників ПрАТ «Природні ресурси» створена добровільна пожежна дружина, на оснащенні якої є сучасна мотопомпа. У навчаннях був задіяний новостворений підрозділ місцевої пожежної охорони с.Яхники, який територіально розміщений ближче до об’єкту, ніж Лохвицький підрозділ пожежної охорони. І у випадку пожежі саме команда з Яхників першою прибуде на місце виклику» –  розповів Сергій Хоменко, начальник 9-ої державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

«Хочемо подякувати департаменту охорони праці «ГЕО АЛЬЯНСУ» за те, що проводять для працівників такі заходи. Із залученням служб МНС навчання відбуваються раз на рік, а внутрішні тренування на ТЗСУ з гасіння умовної пожежі – кожного місяця. Для нас надзвичайно важливо та корисно отримати та вдосконалити такі необхідні навики, відпрацьовуючи їх в конкретній ситуації» – прокоментував начальник ТЗСУ Луценківського ГКР Сергій Заліський.