Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» інвестувала 20 млн гривень на соціальні проекти

8 Грудня, 2015

«ГЕО АЛЬЯНС» реалізував ряд соціальних проектів на суму понад 20 млн гривень за останні п’ять років.

Керівник групи Людмила Кучменко підкреслила:

– Рамки соціальної відповідальності для «ГЕО АЛЬЯНСУ» істотно розширилися. Ми займалися не тільки фінансуванням робіт з будівництва доріг і реконструкції застарілої комунальної інфраструктури, а й відновленням освітніх установ.

У 2015 році «ГЕО АЛЬЯНС» вперше виступив ініціатором укладення соціальної угоди з місцевою громадою села Байрак Липоводолинського району Сумської області про комплексний соціальний розвиток території. Всього у 2015 році група спрямувала 3,4 млн гривень на реалізацію соціальних проектів.

На ремонт дорожнього покриття в Полтавській області було виділено близько 2 млн гривень. Наймасштабнішим таким проектом стала реконструкція об’їзної дороги в межах Лохвицького району Полтавської області. Також відремонтували водогін в селі Богодарівка Чорнухинського району Полтавської області та водну свердловину в Лохвицькій ЦРЛ. Крім того, було придбано цифровий флюорографічний апарат для Миргородської центральної районної лікарні.

Не менш важливим соціальним проектом групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» стала реконструкція загальноосвітньої школи в місті Заводське Лохвицького району. У ній була проведена вогнезахисна обробка всіх дерев’яних конструкцій і відновлена ​​покрівля будівлі школи. Також наша група надала фінансову допомогу лохвиччанам, які були призвані на військову службу в зону АТО.

Раніше повідомлялося, група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» підтримує програму оздоровлення дітей.