GEO ALLIANCE GROUP ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗМІНИ У СКЛАДІ АКЦІОНЕРІВ

4 Січня, 2022

Geo Alliance Group Limited, що належить трастам, бенефіціаром яких є Віктор Пінчук, завершила угоду з купівлі 50% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited у Arawak Energy Ukraine B.V., дочірньої компанії групи Vitol.

За результатами угоди Geo Alliance Group Limited та її акціонери стали власниками 100% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited.

Деталі угоди обмежені договором про конфіденційність.

«Ми вдячні за міцні робочі стосунки, що були у нас з українським партнером впродовж останніх дев’яти років. Бажаємо GEO ALLIANCE GROUP успіхів у майбутньому», – сказав представник групи Vitol Джонатан Марш.

«Впродовж усіх 9 років наше партнерство з Vitol було результативним та конструктивним. Ми вдячні партнеру за підтримку та внесок у розвиток GEO ALLIANCE GROUP», – відзначив представник  Geo Alliance Group Limited Михайло Білостоцький.

  • Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited – холдингова компанія групи компаній, що працюють нафтогазовому секторі України з 2004 року. GEO ALLIANCE GROUP є однією з провідних приватних компаній з видобутку газу та газового конденсату, а також найбільшим приватним виробником скрапленого вуглеводневого газу (LPG) в Україні;
  • ARAWAK ENERGY UKRAINE B.V. – дочірня компанія групи Vitol, найбільшого у світі незалежного трейдера енергоносіїв.