«ГЕО АЛЬЯНС» привітав з Новим роком громади Миргородського та Лохвицького районів, що на Полтавщині

9 Січня, 2019

Новорічні привітання – традиція для нас. Ми поважаємо і цінуємо людей, які живуть поруч з нашими промисловими об’єктами, тому регулярно приділяємо їм увагу та вітаємо зі святами.

Так, напередодні Нового року група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» вітала малечу двох сільських громад, що на Лохвиччині Полтавської області. Для учнів початкових класів Яхниківської ЗОШ закупили спортивний куточок. Для дітей Жабківської школи придбали три настінні навчальні дошки. Крім того, кожна дитина отримала індивідуальний солодкий подарунок від компанії. Не могли оминути і найменших. Вихованці Яхниківського дитячого садочку теж отримали солодкі презенти.

Для громад Великих Сорочинців та Савинцівської сільської ради, що на Миргородщині, підготували новорічні вистави, на яких кожна дитина отримала солодкий подарунок. На святкові заходи приходили цілими родинами.

«ГЕО АЛЬЯНС» привітав з Новим роком громади Миргородського та Лохвицького районів, що на Полтавщині 09.01.2019

Представник «ГЕО АЛЬЯНСУ» Сергій Прощенко зазначив:

– Організація свят – це частина наших соціальних проектів для громад, на території яких ми працюємо. Вони є традиційними та обов’язково будуть продовжуватися і надалі. Я впевнений, що у 2019 році нас всіх чекає ще багато радісних та святкових подій!