«ГЕО АЛЬЯНС» провів заходи присвячені Всесвітньому дню охорони праці

25 Квітня, 2019

Охорона праці – запорука успішного розвитку компанії та безпека життя та здоров’я працівників на виробництві. У газовидобувній галузі – це надважливий напрямок роботи. Саме тому «ГЕО АЛЬЯНС» приділяє питанням охорони праці одне із пріоритетних місць у своїй діяльності.

Всесвітній день охорони праці відзначається 28 квітня. Напередодні цього дня група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» традиційно проводить ряд заходів на своїх виробничих об’єктах. Цього року були організовані виїзні зустрічі із працівниками на Макарцівському, Луценківському та Кошевойському родовищах, а також на Південно-Берестівській площі.

Співробітники Департаменту охорони праці групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» підготували цікаві навчальні та інформаційно-роз’яснювальні семінари, а також інтерактивні вікторини для працівників. На них були представлені тематичні відеоматеріали, які побудовані на принципах запобігання виробничим ризикам та заохочення до створення безпечних та комфортних умов праці.

За результатами проведених вікторин найактивніші учасники, які давали максимально точні відповіді на запитання, отримали заохочувальні подарунки. Також, з нагоди Дня охорони праці, кращим співробітникам вручили грамоти за сумлінне ставлення до своїх трудових обов’язків у цій сфері та дотримання правил техніки безпеки на робочому місці.

Інженер з охорони праці та техніки безпеки групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» Олександр Кривогляд підкреслив на одній із зустрічей:
– Метою проведення таких заходів є вивчення, поширення та впровадження найкращого міжнародного досвіду з оцінки та управління виробничими ризиками безпосередньо на виробничих об’єктах. «ГЕО АЛЬЯНС» визнає, що здорові та безпечні умови праці – це стратегічне завдання, яке завжди стоїть перед компанією та є її пріоритетом.