«ГЕО АЛЬЯНС» став партнером V Міжнародної нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ

1 Червня, 2018

Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» взяла участь у V Міжнародній нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ як партнер стратегічної сесії. Захід відбувався  у Львові протягом двох днів – 31 травня та 1 червня. Наш комерційний директор Тенгіз Мустафаєв виступив у першому блоці програми. Темою його доповіді стало партнерство та розвиток групи «ГЕО АЛЬЯНС» і сервісних компаній на українському нафтогазовому ринку.

«ГЕО АЛЬЯНС» стал партнером V Международной нефтегазовой конференции Ньюфолк НКЦ 01.06.2018

Пан Мустафаєв розповів про наше бачення сервісного ринку в нафтогазовій галузі України, про партнерство та подальший розвиток. Він зазначив, що всі процеси у профільній діяльності компаній базуються на трьох основних принципах: партнерстві, балансі і безпеці праці.

Перший принцип – партнерство. Він важливий тим, що без успіху підрядника не буде успіху замовника і навпаки. Розуміння цього дасть можливість рухатися вперед і тим самим розвивати нафтогазову галузь у нашій країні.

Другий принцип – баланс. Нафтогазовий ринок активно розвивається. Збільшився попит на послуги компаній-підрядників. Така тенденція може породжувати завищення цін на сервіси та зменшувати прагнення до розвитку. Ці процеси мають бути збалансованими, тобто ціна на послуги сервісної компанії повинна відповідати якості виконаних робіт.

Особливу увагу Тенгіз Мустафаєв сконцентрував на останньому принципі – безпеці праці (HSE):

– Нема нічого важливішого у нашій діяльності, ніж безпека праці. Це репутація як замовника, так і підрядника. Ми завжди ставимо HSE на перше місце у своїй діяльності, адже життя і безпека людини – це найдорожче, що може бути.

Підсумовуючи, доповідач зазначив: подальший розвиток газовидобувної галузі України залежить від всіх причетних до цієї сфери, а також від підтримки її з боку влади.