За партнерства Групи компаній ГЕО АЛЬЯНС у Полтаві відбувся VII Міжнародний галузевий форум «Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів на нафтогазових родовищах України»

11 Березня, 2021

Захід було організовано командами «Інженірінговий центр Полтава» та «Ньюфолк НКЦ» на базі Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка».

Це був перший у поточному році масштабний майданчик, на якому разом зібралися керівники Державної служби геології та надр України та НАК «Надра України», Полтавської ОДА, Асоціації газовидобувних компаній України, представники газовидобувних та сервісних компаній.

Під час заходу учасники обговорили перспективи розвитку газовидобувної галузі, поділилися успішним досвідом впровадження інноваційних технологій та мали можливість напряму задати питання керівництву державних галузевих органів.

Як зазначив керівник Департаменту з видобутку Групи компаній ГЕО АЛЬЯНС Євген Давіденко, важливою складовою Форуму стала участь у його роботі студентів Полтавської політехніки. Адже саме такі заходи дають змогу майбутнім випускникам отримати перевірені практикою знання та зацікавити своєю кандидатурою майбутніх працедавців.