«ГЕО АЛЬЯНС» виділив 1,9 млн гривень на закупівлю спеціального інвентарю у медичний заклад

23 Липня, 2018

Підтримка медицини – один із важливих напрямків соціальної діяльності групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС». Як відомо, основний видобуток групи сьогодні сконцентрований у Лохвицькому районі на Полтавщині. Тому ми постійно цікавимося життям громади і проявляємо власну ініціативу у вирішенні наболілих питань місцевого населення.

Цього разу допомога була направлена у Лохвицьку центральну районну лікарню. ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» з групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» виділило майже 2 мільйони гривень на закупку спеціального інвентарю у медичний заклад.

Представник нашої групи Валерія Янченко відзначає, що ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» регулярно підтримує громаду Лохвиччини:

– Вчергове, спілкуючись з головою Лохвицької РДА Володимиром Рязановим, ми поцікавилися, якої соціальної допомоги потребує населення району. Одним із перших питань, що він назвав – підтримка районної лікарні.

Попередньо компанією була підписана Угода про участь у комплексному соціальному-економічному розвитку території Лохвицького району. В рамках цього договору лікарня отримала 75 медичних функціональних ліжок. Вони були укомплектовані боковими огородженнями та відповідними матрацами. Також закуплено 75 приліжкових тумбочок, які можна легко рухати по палаті та використовувати як надліжковий столик. Крім того, медичний заклад тепер має два нових візки для перевезення пацієнтів та 10 опорних підвісних тримачів зі струбциною.

«ГЕО АЛЬЯНС» виділив 1,9 млн грн на закупку спеціального інвентарю у медичний заклад 23.07.2018

Головний лікар Лохвицької ЦРЛ Віктор Бурлей коментує:

– Ліжка в лікарні не мінялися з моменту введення її в експлуатацію, з 1964 року. Тож така допомога дуже доречна для медичного закладу. І ми, і наші пацієнти дуже вдячні за підтримку від газовидобувної компанії.

мЕДИЦИНА 2

У свою чергу представник групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» Валерія Янченко підкреслила:

– З початку року до бюджету району та відповідних сільських рад надходять прямі рентні платежі. Тож чим більше компанія видобуватиме тут вуглеводнів, тим більше допомоги отримуватиме і населення. Я маю надію, що тепер з’явиться можливість оновити ремонт у лікарні, та головне – закупити нове сучасне обладнання. Адже коштом рентних платежів це зробити реально.