Група компаній “ГЕО АЛЬЯНС” продовжує реалізацію соціальних проектів для громад сіл Миргородського та Лохвицького районів Полтавської області

12 Серпня, 2020

Цього літа, у зв’язку з карантинними обмеженнями, вихованці Яхницької спеціальної школи-інтернату Лохвицького району не мали змоги відпочити у літньому таборі. Тому ПрАТ “ПРИРОДНІ РЕСУРСИ” відгукнулося на прохання адміністрації навчального закладу та придбало для дітей каркасний басейн. Тепер для них літо засяє яскравішими барвами!

Басейн1
Також не оминув «ГЕО АЛЬЯНС» увагою і мешканців села Жабки: для комфортнішого дозвілля дорослих та малечі ПрАТ “ПРИРОДНІ РЕСУРСИ” придбало та встановило дерев’яну альтанку поблизу дитячого майданчика, який Товариство облаштувало раніше.
Альтанка 2

Вже доброю традицією стало проведення на Миргородщині соціальних акцій за підтримки ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ». На початку серпня газовидобувна компанія стала спонсором благодійного заходу, організованого Полтавською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. Гуманітарну допомогу було надано найбільш соціально незахищеним верствам населення сіл Савинці, Олефірівка, Семеренки та Зелений Кут.
1

– Зі «СХІДНИМ ГЕОЛОГІЧНИМ СОЮЗОМ» ми плідно працюємо вже давно: за підтримки підприємства проводили благодійні акції на території Савинцівської сільради та у Великих Сорочинцях. А цього року компанія профінансувала закупівлю для Полтавської обласної інфекційної лікарні матеріалів, необхідних для лікування хворих на коронавірус, – зазначила у своїй промові перед мешканцями с.Савинці І.А.Плюсніна, Голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
33

У свою чергу, заступник директора з питань зв’язків з громадськістю ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» С.В.Прощенко наголосив, що компанія і надалі буде співпрацювати з місцевою громадою.  

 Нагадуємо, Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» виділила понад 720 тисяч гривень на підтримку медичних закладів, які протидіють коронавірусу