ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» увійшло до рейтингу «Сумлінні платники податків-2017»

26 Листопада, 2018

ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» з групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» стало переможцем Першого регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2017» серед підприємств видобувної промисловості. Про це повідомив віце-президент Асоціації платників податків України Павло Погиба.

ПР

Нагородження переможців відбулося у Києві. Відзначили 27 платників податків, які представлені у 13 номінаціях. Тепер переможці вийшли у другий тур Всеукраїнського рейтингу.

Організатори заявляють, що основною метою рейтингу є, в першу чергу, відзначення на державному рівні кращих здобутків юридичних осіб – платників податків, посилення їх ролі та авторитету у житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємництва. Отримавши звання сумлінного платника податків, підприємство, на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, крім популяризації, також отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань, і також публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.

Рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Асоціацією платників податків України. Він проводиться щорічно, починаючи з 2011 року.

Нагадаємо, група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» сплатила за 6 місяців 2018 року близько 16 млн грн рентних платежів до місцевих бюджетів Полтавської області.