Рекультивація земельної ділянки – обов’язкова складова при бурінні свердловини

28 Травня, 2019

Збереження навколишнього природного середовища під час профільних робіт – важливий аспект у роботі Групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС». Ми ставимося до цього питання надвідповідально та приділяємо йому значну увагу.

Відомо, що роботи по бурінню свердловин мають кілька етапів. Перший – це підготовка земельної ділянки до встановлення бурового верстату. Останній – приведення цієї ж ділянки до первинного стану. Ці етапи робіт мають назву «технічна рекультивація». Вони завжди виконуються на основі відповідного проекту рекультивації, який розробляється спеціалізованою ліцензованою організацією. Проект проходить погодження у Департаменті екології та природних ресурсів ОДА і в обласному управління Держгеокадастру. На основі проекту розраховуються об’єми зняття та перенесення родючого шару ґрунту. Ґрунт знімається пошарово, складається , а по завершенні влаштування свердловини повертається на місце. Після завершення рекультивації на земельній ділянці залишається майданчик для обслуговування свердловини, а решта ділянки передається користувачу землі.

рекультив1

«ГЕО АЛЬЯНС» закінчив роботи по бурінню свердловини №26 на Луценківському родовищі, що на Полтавщині. І саме зараз проводиться технічна рекультивація земельної ділянки майданчика свердловини.

Після закінчення рекультивації будуть проведені повторна агрохімпаспортизація земельної ділянки та її передача користувачу для використання за сільськогосподарським призначенням.