GEO ALLIANCE GROUP повідомляє про зміни у керівному складі

31 Травня, 2024

Людмила Кучменко залишає посаду Керівника групи компаній ГЕО АЛЬЯНС та переходить на інші проєкти компаній EASTONE та ІНТЕРПАЙП. Водночас, вона залишається у Раді директорів ГЕО АЛЬЯНСУ.

 

Людмила Кучменко була членом команди, яка ще у 2003 році реалізовувала ідею створення нафтогазового напрямку, і пройшла більш ніж 20-річний шлях від фінансового фахівця до посади Керівника Групи ГЕО АЛЬЯНС, яку обійняла у 2013 році, невдовзі після початку стратегічного партнерства між ГЕО АЛЬЯНСОМ та VITOL. За участі Л. Кучменко та під її керівництвом ГЕО АЛЬЯНС увійшов до числа провідних приватних газовидобувних компаній України, розширив портфель активів шляхом підписання УРП по Софіївській нафтогазовій ділянці та зарекомендував себе не тільки як ефективний та прибутковий, а й соціально відповідальний та транспарентний бізнес.

 

Новим Керівником групи компаній ГЕО АЛЬЯНС призначено Максима Квасолю, який з 2014 року обіймав посаду Фінансового директора ГЕО АЛЬЯНСУ, а до цього більше 12 років займав посади у сфері фінансів в компаніях ІНТЕРПАЙП та EASTONE.

 

Довідково: GEO ALLIANCE GROUP – група компаній, що є однією з провідних у секторі видобування природного газу, газового конденсату та виробництва LPG. Найбільшими компаніями Групи є ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» та ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ». 

Партнерство між ГЕО АЛЬЯНСОМ та VITOL було завершено у 2021 році.