У 2016 році група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» реалізувала ряд соціальних проектів на суму 7 млн гривень

16 Січня, 2017

Однією з ключових корпоративних цінностей «ГЕО АЛЬЯНСУ» є соціальні та громадські програми. Група регулярно підтримує проекти, які спрямовані на розвиток соціально-економічного та культурного потенціалу регіонів.

Для досягнення максимального ефекту, компанія обирає найоптимальніші способи й форми надання підтримки регіонам, враховуючи їх специфіку і потреби територіальних громад.

Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС»  є великим платником податків і роботодавцем. Безумовно, підприємство відіграє важливу роль у розвитку територій, на яких здійснює свою діяльність. Зокрема, йдеться про Полтавську, Сумську, Харківську та Івано-Франківську області.

В рамках домовленостей з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у 2016 році було реалізовано ряд програм соціальних інвестицій на загальну суму понад 7 млн гривень. Ключовими напрямами стали важливі соціальні проекти, спрямовані на підвищення якості життя місцевих жителів. Зокрема:

–ремонт дорожнього покриття в селах Харківці, Яхники, Безсали, Жабки;
–поточний ремонт дороги біля с. Трирогове Черноглазівської сільської ради Полтавського району;
–ремонт об’їзної дороги в межах Лохвицького району;
–розробка Генерального плану Лохвицького району;
–ремонт водної свердловини с. Гожули;
–фінансування виготовлення проекту спорудження водопроводу в с. Яхники;
–підтримка спорту (ВГО «Федерації біатлону України»; Чорнухинської ДЮСШ, Полтавської ООФСО «Динамо»);
–фінансова підтримка освіти (роботи з реконструкції Заводської ЗОШ I-III ст. Лохвицького району, Лохвицької гімназії №1, Жабківської ЗОШ І-III ст., Бодаквянської ЗОШ I-III ст. Лохвицького району);
–підтримка культури (спонсорські кошти виділені на потреби Лохвицького районного Будинку культури).