Природний газ

Гео Альянс здійснює постачання природного газу з ресурсу власного видобутку без посередників. Договір укладається безпосередньо між споживачем природного газу і газодобувної компанією групи, що гарантує надійність поставок.

Ціна

Відповідно до Закону України «Про ринок природного газу», постачання природного газу здійснюється за цінами, які вільно встановлюються між постачальником і споживачем. Таким чином, вартість природного газу є предметом переговорів і залежить від терміну розрахунків, обсягів поставки, результатів переддоговірної перевірки контрагента.

У разі зацікавленості у співпраці пропонуємо Вам заповнити «форму запиту на постачання газу», після чого з Вами зв'яжуться співробітники компанії.

Назва компанії * Адреса електронної пошти Код ЄДРПОУ * Плановий обсяг постачання газу в місяць, тис.куб.м. Контактна особа * Бажані умови розрахунку Телефон Бажана ціна, грн./тис.куб.м. без НДС

Законодавча база

Основні документи та закони, що реалізують вимоги і норми Закону України «Про ринок природного газу»

Газовий конденсат, нафта, скраплений газ

Гео Альянс регулярно проводить конкурсні торги з реалізації газового конденсату і нафти сирої власного видобутку, а також скрапленого газу власного виробництва.

Торги проходять в електронній формі на торговому майданчику SmartTender.
Для участі в торгах Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті https://smarttender.biz (категорія тендера (товару) при реєстрації «Нафта або газ»).
Зв’язок з учасниками торгів (повідомлення про час проведення торгів, зміну ціни в процесі торгів) здійснюється через електронну пошту вказану при реєстрації.
Реалізації газового конденсату, нафти сирої і скрапленого газу здійснюється на умовах 100% передплати і самовивозу автотранспортом Покупця.

Для проходження процедури переддоговірної перевірки контрагента, пропонуємо Вам заповнити «форму учасника торгів». Форма учасника торгів:

Назва компанії Код ЄДРПОУ * Контактна особа * Адреса електронної пошти * Телефон