«ГЕО АЛЬЯНС» взяв участь у Міжнародному галузевому форумі

7 Вересня, 2018

У Полтаві 5-6 вересня 2018 року відбувся Міжнародний галузевий Форум & Виставка. Захід був організований ТОВ «ІНЖЕНІРІНГОВИЙ ЦЕНТР «ПОЛТАВА». На форум приїхали спеціалісти галузі із шести країн світу. Також були присутні колеги з провідних вітчизняних нафтогазових компаній, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та керівництво Полтавської обласної державної адміністрації.

ГЕО АЛЬЯНС взяв участь у Міжнародному галузевому форумі 07.09.2018

Протягом двох днів на сесіях Міжнародного галузевого форуму обговорювалися актуальні питання ринку, сучасні технології буріння та шляхи інтенсифікації видобування нафти й газу. Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» взяла участь у заході як партнер стратегічної сесії. Наш технічний директор Ігор Кінах підкреслює значущість таких профільних зібрань:

– Ми маємо можливість обмінюватися тими позитивними моментами, які відбуваються в нашій галузі. Якщо взяти рівень, що був декілька років тому і який є зараз – зрозуміло, що наша галузь дуже великими кроками пішла вперед. Спілкування між спеціалістами дуже корисне й потрібне. Наша група братиме участь та допомагатиме організовувати такі заходи і надалі.

Нагадаємо, «ГЕО АЛЬЯНС» став партнером V Міжнародної нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ.