Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» традиційно привітала освітні заклади Миргородщини з початком нового навчального року ‍

19 Вересня, 2023

Підтримка навчальних закладів є одним з пріоритетних напрямків участі Групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» у комплексному соціальному розвитку громад, на території яких наші компанії ведуть діяльність. Адже молоде покоління має рости і дорослішати в гідних умовах, щоб досягти успіху та додати свій вклад в майбутнє країни.

Яхницька спеціальна школа 1

На прохання адміністрації шкіл, ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» передало Яхницькій спеціальній школі Полтавської обласної ради ноутбуки для часткового оновлення комп’ютерного класу ‍‍, а Яхниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – мікшер, іншу музичну апаратуру та устаткування для проведення уроків музичного мистецтва та шкільних заходів.

У Великосорочинському ліцеї ім.М.В.Гоголя увага приділяється не тільки якості навчального процесу, а й комфортному та цікавому відпочинку учнів. Тому ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» допомагає закладу урізноманітнювати дитячі активності: цього разу ліцей отримав від Товариства аерохокей, набори конструкторів, шахи. Крім того, завдяки нашій Компанії фасад будівлі закладу тепер прикрашатиме велика світлодіодна вивіска, а навчальні та інші матеріали будуть друкуватися на кольоровому принтері.

Бажаємо всім учням вдалого і безпечного навчального року, наснаги в оволодінні знаннями, вірних друзів. Нехай скоріше настане мир і довгоочікувана Перемога, щоб коридорами шкіл лунали не звуки тривоги, а лише дзвінок на урок та дитячий сміх! ‍