ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» привітало жителів Миргородщини Полтавської області зі святом Масляної

12 Березня, 2019

Організація свят у громадах, де працюють наші компанії – невід’ємна частина соціальної політики «ГЕО АЛЬЯНСУ». Саме тому, ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» з нашої групи вже традиційно, підтримуючи ініціативу місцевої громади, влаштувало свято Масляної у с. Савинці, що на Полтавщині.

53536652_556235724868592_2275152285313007616_o

Гості заходу, а їх зібралося близько 300, насолоджувалися концертною програмою, пригощалися смачними млинцями та отримали корисні подарунки.

Присутніх вітав представник групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» Сергій Прощенко:

– Це свято ми з вами проводимо щорічно в рамках соціальної політики компанії під гаслом «Працюємо відповідально». Вже зовсім скоро будуть випробування першої свердловини, яку ми пробурили на Кошевойському родовищі. Вона одна з найглибших в Україні. Сподіваємося, буде гарний результат. Він принесе додаткові кошти до бюджетів районної та сільської рад. Впевнений, що гроші будуть спрямовані на покращення добробуту громади, розвиток інфраструктури, соціальні проекти. Ми тут надовго, ми з вами ще багато років будемо працювати. Я впевнений, що ви і надалі будете підтримувати нас та наші спільні ініціативи.

Нагадаємо, «ГЕО АЛЬЯНС» привітав з Новим роком громади Миргородського та Лохвицького районів, що на Полтавщині.