31 Травня, 2024

Людмила Кучменко залишає посаду Керівника групи компаній ГЕО АЛЬЯНС та переходить на інші проєкти компаній EASTONE та ІНТЕРПАЙП. Водночас, вона залишається у Раді директорів ГЕО АЛЬЯНСУ.


Читати далі


Яхницька спеціальна школа 1
19 Вересня, 2023

Підтримка навчальних закладів є одним з пріоритетних напрямків участі Групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» у комплексному соціальному розвитку громад, на території яких наші компанії ведуть діяльність. Адже молоде покоління має рости і дорослішати в гідних умовах, щоб досягти успіху та додати свій вклад в майбутнє країни.


Читати далі


4 Січня, 2022

Geo Alliance Group Limited, що належить трастам, бенефіціаром яких є Віктор Пінчук, завершила угоду з купівлі 50% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited у Arawak Energy Ukraine B.V., дочірньої компанії групи Vitol.


Читати далі


18 Листопада, 2021

23-24 листопада у Києві відбудеться SPE Eastern Europe Subsurface Conference – найбільша у Східній Європі нафтогазова технічна конференція.  Це унікальний захід, на якому спеціалісти світового класу з різних напрямків будуть ділитися досвідом, розглядати нові концепції та шляхи впровадження інновацій на виробництві.


Читати далі


фото с превью
21 Жовтня, 2021

На думку Л.Кучменко, держава має забезпечити інвесторам роботу у стабільному правовому полі (мінімум на 10 років) і навіть не допускати натяків на експропріацію та можливість застосування неринкових механізмів регулювання галузі.


Читати далі


rsz2_11fbf9d78-207c-4830-aeae-c9f50ac706d8
13 Жовтня, 2021

У минулу п’ятницю ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» провело щорічні спеціальні об`єктові навчання та тренування з питань цивільного захисту персоналу та об’єктового формування цивільного захисту – добровільно-пожежної  дружини (ДПД) на території Тимчасової замірно-сепараційної установки Луценківського газоконденсатного родовища.


Читати далі


DSC_0375_res
2 Вересня, 2021

ПрАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» забезпечило Яхниківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів жарочною двокамерною шафою для їдальні. Тепер діти смакуватимуть не лише смачні, а і дуже корисні страви за рецептами Євгена Клопотенка.


Читати далі


14_res
16 Серпня, 2021

У селі Зелений Кут Великосорочинської ОТГ за підтримки ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» було проведено традиційне свято «Щедрий Спас». Як і в минулі роки, на захід завітали не тільки зеленокутці, а й мешканці сусідніх сіл: Великих Сорочинців, Савинців, Олефірівки, Семеренок, Великого Байраку. Були навіть гості із Полтави! Для дорослих глядачів виступали артисти Полтавської обласної філармонії.  А поки батьки дивилися концерт, діти розважалися з аніматорами.  Усіх гостей свята пригощали народними частуваннями: варениками, пирогами з маком, узваром.


Читати далі